Anasayfa > Hakkımızda > Yönetim

YÖNETİM

Merhaba

Geleceğe şekil verecek çocuklarımızın güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran bir yapıya sahip olmaları için, çağdaş, yenilikçi, bilim ve sanatla yoğrulmuş, akılları eğitirken, duygularada hitab etmenin önemini idrak etmiş, bu uğurda bilgi ve becerileri dışında ruhlarınıda ortaya koyabilen öğretim kadroları ve kurumlara ihtiyaç vardır.

ÇAĞLA Eğitim Kurumları, bütün bu kaygı ve sorumlulukların bilinciyle yola çıkmış, kültürel değerlere önem veren, geleceğin mimarları çocuklarımızın yarınlarda yer edinmeleri için uğraş vermeyi ilke edinmiş varsıl ve çağdaş bir topluluktur.

Aydın KARABULUT

Okul Müdürü, Genel Koordinatör
1968 Yılında Sivas’ da doğdu. İlkokul, ortaokul ve Lise öğretimini İstanbul’ da tamamladı. Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi bölümünden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Sanat Tarihi Yüksek Lisans öğrencisidir.

Çalışma hayatına 1991 yılında Bakırköy Çavuşoğlu Kolejin’de Resim-İş öğretmeni olarak başladı. Mesleki kariyerinin tamamını özel okullarda çalışarak sürdürdü. Sırası ile Özkan Koleji, Cihangir Koleji ve Çevre Koleji’ nde çalıştı. Çalıştığı kurumlarda Zümre Başkanlığı, Bölüm Başkanlığı, Müdür Yardımcılığı, Müdürlük ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Kare Anaokulu ve Turas Kız öğrenci Yurdu Kurucu Temsilciliği görevlerini üstlendi, bu kurumların açılışını yaptı. Mesleki gelişimle ilgili bir çok seminer ve eğitime katıldı. İSO Kalite Sistemleri eğitimi alarak, çalıştığı kurumda Kalite Yönetim Temsilciliği yaptı. 4-14 yaş çocukların, zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlayan ve takip edilmesini kolaylaştıran bir program geliştirdi. Eğitim dünyasında, saygın bir çok kurum ve kuruluşa Eğitim Danışmanlığı hizmeti verdi.

01.01.2014 tarihinden beri ÖZEL KOŞUYOLU ÇAĞLA KOLEJİ Genel Koordinatör / Okul Müdürü Olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Veli Yorumları

Geleceğimiz olan çocuklarımıza en iyi eğitimi alacakları okul arayışındayken, eğitim ve öğretim hayatına yeni başlayan Atatürk'çü, idealist, başarılı ve deneyimli kadrosu ile Çağla Kolejini seçtim. Çocuklarımızı kendi çocukları gibi şefkatle kucaklayan ve öğretmekten mutlu olan, başta okul yönetimi olmak üzere Çağla Kolejinin tüm öğretmen ve çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum. Tülay KARADAĞ - 1B Sınıfı
Eğitim camiasına kazandırılan Çağla Kolejinin tüm değerli öğretmenleri ve çalışanlarını tebrik ediyor, Cumhuriyetimizin ışığında yol alacak kolejimizin parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Leyla BIKMAZ - 2A Sınıfı
En kıymetlimiz Alya’mızı emanet ettiğimiz , Atatürk ilkelerine bağlı , saygılı ve mutlu bir birey olarak yetişmesini sağlayan Çağla Koleji ailesi ve emektarlarına çok teşekkür ederiz. Fulya KADINKIZ - 1A Sınıfı
Tümünü Görüntüle


ÇAĞLA KOLEJI Eğitim Kurumları ©2015 Tüm hakları saklıdır.