Anasayfa > Hakkımızda > Destek Hizmetleri

DESTEK HİZMETLER

08:40’ta başlayan öğrenim saatimiz 16:30’da sonlanıyor. Ancak çalışan ailelerimizin çocuklarına isteğe bağlı etüt programı uyguluyoruz. Etüt programı 16:40’da başlayıp 18:10’da sona eriyor. Etüt programında ders anlatımı veya tekrarı yapılmıyor. Öğrencilerimizin varsa ödevleri yaptırılıyor ve güzel vakit geçirmeleri sağlanıyor.

Etüt programında servis hizmetimiz bulunmamaktadır. Ailelerin öğrencileri 18:10’da kendi imkanları ile teslim almaları gerekmektedir.

Güvenlik

Güvenlik; Okulumuz güvenlik nezaretinde 24 saat kameralı sistem ile izlenmektedir. Veli yazılı beyanı ve refakati olmadan öğrencilerin okuldan çıkması tarafımızca uygun bulunmamaktadır.

Servis

Servis;Çağla Koleji'nin Anadolu yakasında her bölgeye servis hizmeti bulunmaktadır.

Yemek

Çağla Koleji, Sardunya Catering firmasından hizmet alarak kendi mutfağında hazırlattığı kalori ve sağlık kurallarına uygun sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı (sadece ilkokul öğrencilerine) hizmeti vermektedir.

Sağlık

Çağla Koleji, hemşire nezaretinde sağlık birimi hizmeti vermektedir. Ayrıca öğrenciler anlaşmalğ hastanemiz ile okul içi kaza sigortası kapsamındadır.


ÇAĞLA KOLEJI Eğitim Kurumları ©2015 Tüm hakları saklıdır.